+ 420 728 734 258

Gravírované a ryté kostky

Gravírované kostky s vyrytími číslicemi

 

Gravírované (ryté) kostky jsou vhodné především pro reklamní a prezentační účely. Hrací kostky v kombinaci s vyrytým logem působí velice elegantně a vytváří skvělý zážitek ze hry. 

Hlavní výhody vypalovaných kostek

Není nutná osvitová šablona, jsou vhodné na malé série od 1 ks. Menší nevýhodou je nižší kontrast v případě hodně malých kostek.

Našim zákazníkům můžeme vyrýt jak malé tak velké kostky. Největší kostky, které máme běžně  v nabídce jsou o velikosti 120mm. Ano, opravdu má  naše největší kostkanabídky na výšku celých 12cm a vešlo by se do ní téměř 1,5 litrů vody!  Tato kostka je opravdu veliká a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Kostky s obrázky, vyryté kostky

Při návrhu gravírovaných hracích kostek se můžete opravdu vyřádit. Na finálních výrobcích jsou vidět i ty nejjemnější detaily. Na kostkách se tedy může objevit logo, text či obrázek přesně dle vašeho přání.

Kostky s vypáleným motivem laserem

Aby vaše originální kostky vypadaly co nejlépe, je vhodné dodat podklady v některém v z vektorových formátů. Například ai, eps, pdf, cdr a dalších. 

Gravírované kostky s FCS

Naše firma je držitelem certifikátu FSC. Což je značka, která zaručuje ekologicky šetrné hospodaření během celé výroby produktu. Více informací o produktech, které nesou označení FSC naleznete na stránce Výrobky s FSC.

Kostka s různými obrázky - výroba LIFE Kostka klíčenka - vhodné už od 1 ks třeba jako dárekSvatební kostička

Hledáte gravírované kostky. Nebojte se nás oslovit.

Náváhejte nás oslovit pomocí kontaktního formuláře, emailu life@life.cz nebo telefonicky na telefonu 603 501 700.


Zakázková výroba


Kontakt

Najdete nás:
František Voráč - LIFE
Na Větřáku 463
Jedovnice 679 06
728 734 258
life@life.cz
Kontaktní formulář

mapy.cz
Doprava po celé ČR do 24 hodin!