+ 420 728 734 258

Dřevěné stojany na jídelní lístek, menu

Vyrábíme dřevěné stojany na jídelní lístek či menu. Dřevěné stojany do restaurací vyrábíme dle přání zákazníka. Při výrobě používáme moderní technologie: barevný potisk, laserové značení, potisk, CNC frézování. Stojánky vyrábíme v malých i větších sériích. Nebráníme se vaším návrhům a snažíme se vyjít co nejvíce vstříc.

 Menu stojany vyrábíme z různých materiálů: Převážně používáme dřevo nebo různé plasty.

Dřevěné stojany na jídelní lístky

Menu stojany z masivního dřeva

Používáme především bukové a dubové dřevo. Které zpracováváme na finální tvar. Jako povrchové úpravy pro dřevěné stojany volíme nejčastěji bezbarvý lak nebo moření. Kdy se povrch dřeva zvýrazní jeho kresba a stojany poté vypadají velice pěkně.

Stojany z dřevěných deskových materiálů

Z deskových materiálů využíváme MDF a překližku. Překližka je vhodná především v případě, že hrany jsou řezány pomocí laseru. Poté vypadá hrana velice zajímavě. MDF desky pro výrobu stojanů v případě, že barevného lakování. Takovýto stojánek je pak možné lakovat na jakoukoli barvu.
Mimo stojánků na jídelní lístky vyrábíme ze dřeva přímo jídelní lístky. Máte-li zájem navštivte sekci dřevěné jídelní lístky.

Plastové stojany na jídelní lístky.

Dalším hojně používaným materiálem je plast.
Z plexiskla vytváříme výplně do dřevěných podstavců. Další druhy plastů používáme při lisování v případě složitých tvarů.

Značení menustojánků

Vyráběné dřevěné a plastové stojany na jídelní lístky potiskujeme pomocí barev přímo na jídelní lístek. Trvalé značení především do dřevěných podstavců provádíme pomocí laseru přímo na našem pracovišti.


 

Nezavazný kontakt či poptávka

Máte-li jakýkoli dotaz nebojte se zeptat. oslovte nás pomocí kontaktního formuláře, emailu life@life.cz nebo telefonicky na telefonu 603 501 700 Děkujeme.Líbí se vám Menu stojany? Poptejte ihned.


Kromě formuláře můžete také využít emailové adresy life@life.cz.


Kontaktní formulář
Jméno a příjmení:
(!)
Adresa:
Telefon:
(!)
Email:
(!)

Dotaz:
Soubor č.1:
Soubor č.2:
Soubor č.3:

Ochrana: Jaká je barva banánu? (!)

Captcha: rewrite "hello"

(!)... Údaje, které jsou povinné.

K poptávce můžete připojit až 3 soubory o velikosti 1,5 MB.
Podporované formáty jsou .cdr, .ai, .dwg, .svg, .pdf, .jpg, .gif, .bmp a .png.

Odpověď obdržíte obvykle během několika hodin maximálně 2 dnů. V naléhavých případěch po odeslání poptávky zavolejte: 603 501 700 pro urychlení.

Zakázková výroba


Kontakt

Najdete nás:
František Voráč - LIFE
Na Větřáku 463
Jedovnice 679 06
728 734 258
life@life.cz
Kontaktní formulář

mapy.cz
Doprava po celé ČR do 24 hodin!