+ 420 728 734 258

Plátěný pytlík na hrací kostky

Kostky v plátěném pytlíku

 

Kostky v plátěném pytlíku

Hrací kostky umíme kromě dřevěných a papírových obalů „obléci“ také do textilních pytlíků. Textilní pytlíky používáme rádi, protože jejich velikost, tvar a barvu, lze snadno přizpůsobit velikosti a charakteru hracích kostek. Textilní pytlíky na hrací kostky mohou být vyrobeny z různých materiálů. Často používáme jutu, samet, plátno, nebo různé druhy kůže.

Zvolíme-li správnou kombinaci barvy plátěného pytlíku a hracích kostek, můžeme dosáhnout velice zajímavé kombinace, která dotvoří originální reklamní předmět, jakým jsou hrací kostky ještě originálnější.

Plátěné pytlíky na hrací kostky s potiskem

Plátěné pytlíky Vám můžeme potisknout libovolným textem nebo logem. Máte-li jakýkoli dotaz, nápad, nebo připomínku, neváhejte a kontaktujte nás.

Kožené pytlíky na hrací kostky s možností gravírování

Na kožené pytlíky Vám můžeme pomocí laseru vypálit vaše logo, nebo reklamní značku. V případě zájmu, je možné logo do kůže nejen vyrýt, ale rovnou vyřezat. Vznikne tak kožený pytlík, ve kterém pod vyřezaným logem budou vynikat dřevěné kostky.

Poptávka dřevěných kostek v plátěném pytlíku

Máte-li zájem o výrobu hracích kostek v textilním pytlíku, neváhejte nás oslovit pomocí kontaktního formuláře, emailu life@life.cz nebo telefonicky na telefonu 603 501 700.


Zakázková výroba


Kontakt

Najdete nás:
František Voráč - LIFE
Na Větřáku 463
Jedovnice 679 06
728 734 258
life@life.cz
Kontaktní formulář

mapy.cz
Doprava po celé ČR do 24 hodin!