+ 420 728 734 258

Reklamní a propagační dřevěné figurky

Reklamní figurky

 

Reklamní figurky ze dřeva

Naše firma vyrábí dřevěné hráče a figurky pro reklamní účely. Tyto figurky mohou být určeny pro stolní hry, ale také pro jiné účely. Například při prezentaci výrobků apod.

Reklamní figurky charakterizují některé rysy, kterými jsou například lesklé barevné provedení, větší rozměr oproti klasické dřevěné figurce, atypický nebo zcela originální tvar.
Ale dřevěná figurka nemusí vždy vypadat jinak než klasická hrací figurka. Použijeme-li na takovou figurku barevný potisk nebo gravírování laserem, stane se z malé dřevěné figurky figurka nová, zcela originální.

Svatební figurky a figurky na společenské akce

Na přání Vám můžeme vyrobit svatební dřevěné figurky. Na figurkách mohou být uvedena jména ženicha a nevěsty, ale také všech účastníků svatebního obřadu. Nemusí se ovšem jednat jen o svatbu. Dřevěné figurky s potiskem Vám můžeme vyrobit pro jakoukoli příležitost. Třeba na oslavu tatínkových 50. narozenin.

Dřevěné figurky pro prezentaci výrobků

Dřevěné figurky většího rozměru okolo 20 cm jsou s oblibou využívány pro prezentační účely. Tyto dřevěné figurky se hodí především pro prezentaci nových společenských her, kde takovéto velké figurky dokážou zaujmout potenciální zákazníky. Ale nejen to. Můžete je také využít jako figurku na hraní při speciálních podnikových a marketingových akcích
 

Sháníte-li reklamní figurky s potiskem

Náváhejte nás oslovit pomocí kontaktního formuláře, emailu life@life.cz nebo telefonicky na telefonu 603 501 700.

 

 


Zakázková výroba


Kontakt

Najdete nás:
František Voráč - LIFE
Na Větřáku 463
Jedovnice 679 06
728 734 258
life@life.cz
Kontaktní formulář

mapy.cz
Doprava po celé ČR do 24 hodin!