+ 420 728 734 258

Dřevěné stojany na jídelní lístek, menu

Na zakázku Vám vyrobíme menustojany dle přání. Ze dřeva, lakované surové, mořené z MDF, hliníku či plastu.Vyrábíme dřevěné stojany na jídelní lístek či menu. Dřevěné stojany do restaurací vyrábíme dle přání zákazníka. Při výrobě používáme moderní technologie: barevný potisk, laserové značení, potisk, CNC frézování. Stojánky vyrábíme v malých i větších sériích. Nebráníme se vaším návrhům a snažíme se vyjít co nejvíce vstříc.


 Menu stojany vyrábíme z různých materiálů: Převážně používáme dřevo nebo různé plasty.

Dřevěné stojany na jídelní lístky

Menu stojany z masivního dřeva

Používáme především bukové a dubové dřevo. Které zpracováváme na finální tvar. Jako povrchové úpravy pro dřevěné stojany volíme nejčastěji bezbarvý lak nebo moření. Kdy se povrch dřeva zvýrazní jeho kresba a stojany poté vypadají velice pěkně.

Stojany z dřevěných deskových materiálů

Z deskových materiálů využíváme MDF a překližku. Překližka je vhodná především v případě, že hrany jsou řezány pomocí laseru. Poté vypadá hrana velice zajímavě. MDF desky pro výrobu stojanů v případě, že barevného lakování. Takovýto stojánek je pak možné lakovat na jakoukoli barvu.
Mimo stojánků na jídelní lístky vyrábíme ze dřeva přímo jídelní lístky. Máte-li zájem navštivte sekci dřevěné jídelní lístky.

Plastové stojany na jídelní lístky.

Dalším hojně používaným materiálem je plast.
Z plexiskla vytváříme výplně do dřevěných podstavců. Další druhy plastů používáme při lisování v případě složitých tvarů.

Značení menustojánků

Vyráběné dřevěné a plastové stojany na jídelní lístky potiskujeme pomocí barev přímo na jídelní lístek. Trvalé značení především do dřevěných podstavců provádíme pomocí laseru přímo na našem pracovišti.


 

Nezavazný kontakt či poptávka

Máte-li jakýkoli dotaz nebojte se zeptat. oslovte nás pomocí kontaktního formuláře, emailu life@life.cz nebo telefonicky na telefonu 603 501 700 Děkujeme.


 

product info: sub prefixpssssc,id category55,perexstyle0

Zakázková výroba


Kontakt

Najdete nás:
František Voráč - LIFE
Na Větřáku 463
Jedovnice 679 06
728 734 258
life@life.cz
Kontaktní formulář

mapy.cz
Doprava po celé ČR do 24 hodin!